Historie sukcesów

Fortuna Sp. z o.o.

  • BRANŻA:Zakłady
  • Flota urządzeń drukujących:550 URZĄDZEŃ

Uprzejmie informuję, że firma PrintNonStop Sp. z o.o. Sp. kom wdrożyła w naszej firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w ponad 500 punktach system zarządzania i monitorowania druku. Wartość umowy w latach 2015-2016 wyniosła 2 400 000 zł brutto. Uważamy, że wprowadzenie, instalacja oraz monitoring urządzeń przebiega w sposób prawidłowy. Firma PrintNonStop Sp. z o.o. Sp. kom zapewnia wysoki poziom obsługi w zakresie zaopatrzenia naszej placówki w materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących. Pracownicy firmy zawsze w pełni zaangażowani, służą pomocą oraz fachową poradą.

60 000 złOszczędność w skali roku
40%obniżenie kosztów drukowania

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o.

  • BRANŻA:Medyczna
  • Flota urządzeń drukujących:2 400 URZĄDZEŃ

Pragniemy poinformować, że firma PrintNonStop Sp. z o.o. Sp.k. rok temu uruchomiła w naszej firmie, Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o., system kompleksowej obsługi urządzeń drukujących użytkowanych przez naszych pracowników. Jesteśmy zadowoleni zarówno z wysokiej wydajności jak również jakości tonerów. W pełni satysfakcjonują nas usługi serwisowe świadczone przez ww firmę. Serwisy urządzeń są wykonywane terminowo i według wzajemnych uzgodnień.

32 000 złOszczędność w skali roku
30%obniżenie kosztów drukowania

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach

  • BRANŻA:Medyczna
  • Flota urządzeń drukujących:550 URZĄDZEŃ

Działając w imieniu Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach pragnę poinformować, że firma PrintNonStop Sp. z o.o. Sp. kom z siedzibą w Lublinie z powodzeniem wprowadziła na terenie naszej placówki system kompleksowej obsługi urządzeń drukujących. Wartość kontraktu w latach 2015 i 2016 wyniosła łącznie 282 000 zł brutto. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Na szczególną ocenę zasługuje kontakt z firmą PrintNonStop™ oraz jakość świadczonych usług związanych z: wysoką jakością tonerów; szybkimi reakcjami serwisowymi; terminową realizacją uzgodnionych zadań. Na podstawie dotychczasowej współpracy, możemy polecić firmę PrintNonStop Sp.z o.o. Sp. kom jako rzetelnego i godnego polecenia partnera.

113 000 złOszczędność w skali roku
38%obniżenie kosztów drukowania

Cartridge Point Partner

  • Dziedzina:FIRMA POLIGRAFICZNA

Cartridge Point Partner to najlepsze Biuro Sprzedaży w Polsce. Biuro wybrało PrintNonStop™ jako swój główny i jedyny produkt i zbudowało zespół sprzedaży.

Istnieje kilka głównych czynników, które prowadzą do sukcesu. Przede wszystkim intensywność pracy wykonywanej przez pracowników Cartridge Point Partner jest niesamowita. Zawsze są liderami w wykonywaniu wielu telefonów do potencjalnych klientów, co naturalnie skutkuje sfinalizowaniem większości umów.

526 688 złPRZYCHÓD W CIĄGU 1 ROKU
189 959 złZYSK BRUTTO W CIĄGU 1 ROKU